COLDPLAY VİYANA KONSER TURU

SektörB Block K Bileti Dahil, Konaklama 4
10.06.2017 - 12.06.2017    3 Gün - 2 Gece    
Viyana / Avusturya
699 den başlayan fiyatlar
 • Konser Turu
 • Eğlence Turu
 • Favori Şehir
 • THY ile
 • Gezgin Turu
 • 4* Otel


OPSİYONEL HİZMETLER
Sigorta +15.00 €

COLDPLAY VİYANA KONSER TURU

Clocks, The Scientist ve Yellow şarkılarıyla başarılarını tescilleyen Coldplay grubu, düzenleyeceği Avrupa turnesi ile 2017 yazında fanatikleri ile buluşacak! Son albümleri “A Head Full of Dreams” adı altında gerçekleştirecekleri konseri, 11 Haziran'da tarihinde Viyana'nın ışıkları altında izlemeye ne dersin? Birçok kişinin ekranlardan izleyeceği bu özel konsere, Ernst Happel Stadium'un yerini ayırtarak katılabilir ve Coldplay şarkılarına eşlik etmenin tadına varabilirsin!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türk hava yolları ile IST(SAW)-VİYANA- (SAW)IST gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • 4* Mercure Vienna First Hotel vb. 2 gece oda kahvaltı konaklama
 • Havalimanı otel transferleri
 • Konser Bileti (SektörB Block K)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • 15 TL yurt dışı çıkış harç pulu bedeli
 • Vize hizmet ve bedeli (120€)
 • Seyahat Sağlık Sigortası (15 €)
 • Konser alanı transferleri( 20 kişi ve üstü gruplarda verilecektir )
 • Rehberlik hizmeti ( 20 kişi ve üstü gruplarda verilecektir )
 • Otel konaklama vergisi (gecelik kişi başı 4€ile 6€olup otele direk ödenir)

Gezimiz, minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir.

Redarena Tur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü?ne tabidir. Özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Redarena Tur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. 

Panoramik şehir gezileri, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli gezilerdir. Şehir gezileri ve ekstra geziler, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Bu durumda Redarena Tur, olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür. Ekstra geziler minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.

Programda belirtilen ekstra geziler servis aldığımız yerel acente tarafından düzenlenmekte olup tur fiyatına dahil değildir. Belirtilen ekstra gezi fiyatları, tavsiye niteliğindedir.

Düzenlenen bu geziler, bir grup gezisi olduğundan, yol güzergâhı üzerinde yapılan turlarda, ziyaretin gruba ekonomi ve süre faydası sağlayan bu ekstra turlara katılmak istemeyen misafirlerimiz, yakın bir tesiste ekstra gezi bitene kadar grubu beklemeyi kabul eder. Gezi bitiminde otobüsümüz bu misafirlerimizi alacak ve gezimiz devam edecektir. 

Tur dâhilinde sunulan Etkinlik programında(Konser, Festival, Spor turları) oluşabilecek tarih değişikliği ve/veya iptalinden acentamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Böyle bir durumda Tur programımızın Turistik servisleri verilecek olup, iptal durumunda Paket sözleşmedeki şartlar geçerlidir.

Tur programında fiyata dahil olan etkinlik bileti 3.katagori(en düşük katagori) olarak planlanmış olup , programına göre değişkenlik gösterebilir.

Rehber

Havalimanın ?da Redarena Tur başvuru masası ve alan kalkış ekibi bulunuyor. Rehberiniz sizleri başvuru masasında karşılıyor ve gezi sonuna kadar eşlik ediyor. Kişi sayısının az olduğu durumlarda yerel Rehber gidilen ülkenin Havalimanından karşılamaktadır.

Vize 

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden veya web sitemizden temin edebileceğiniz ?Vize İçin Gerekli Evraklar? listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Redarena Tur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.