Gurme Turları

Yurtdışı gurme turları ile sizleri dünyanın seçkin yerlerindeki kültür ve lezzet turuna davet ediyoruz.

 TOSKANA TADIM ve GASTRONOMİ ...

 26.10.2017 - 29.10.2017
 4 Gün - 3 Gece   Konaklama Classic Oda

Yemyeşil vadilerinden ilham alan leziz mutfağı ile ünlü Toskana’da, gurmelere yakışır bir gastronomi turuna katılmak için geç kalmadan yerinizi ayırtın!

  • Gurme Turu
  • Tadım turu
  • Gezgin Turu
  • THY ile
  • Özel Konsept Otel
  • Kültür Turu
1.790

Satın AlHem Damağınıza, Hem Ruhunuza Hitap Eden Turlar

Avrupa şehirlerini köşe bucak gezerken, yerel lezzetlerin de tadına varabileceğiniz gurme seyahatleri ile nerede ne yeneceği veya ne içileceği konusunda deneyim kazanmaya ne dersiniz?Haritada belirlediğiniz duraklara varmadan önce, turistik yerler, hit mekanlar, kültür ve sanat merkezleri gibi ana konularda ufak ipuçları elde ederek daha bilinçli bir seyahat planı çiziyor olabilirsiniz. Ancak gittiğiniz şehirde ne yeneceği, özellikle “nerede” yeneceği konusunda net bilgilere ulaşamayabilirsiniz. Her şehrin gerek tarihine, gerek geleneklerine bağlı olan birçok lezzet ise sizler tarafından tadılmayı, keşfedilmeyi bekliyor! Organize ettiği gurme turları ile Red Arena Tur, şehirlerin farklı lezzetleri ile sizleri ortak bir paydada buluşturmayı hedefliyor.

İskoçya’nın aromalı tatlarını yudumlarken şehirleri köşe bucak gezebilir ya da fotoğraf tutkusu, yazar yanı ve şehirlerin gizli kalmış köşelerini keşfetmeyi seven yönüyle Cüneyt Ayral eşliğinde Fransa’yı ve Fransız mutfağını tanıyabilirsiniz. İtalya gurme turuna katılarak şarap ve peynirleri ile ünlü İtalyan mutfağına giriş yapabilir ve İspanya’nın meşhur Sangria’sını tadarken şehir turları gerçekleştirebilirsiniz. Gitmeyi istediğiniz şehirleri, merak ettiğiniz tarafları ile keşfetme fırsatını sunan Red Arena Tur’un gastronomi turları sayesinde, hem tarih ve sanat dolu bir yolculuğa çıkabilir, hem de damağınızı farklı kültürler ile buluşturabilirsiniz!