RIO KARNAVALI 2016

Konaklama 4
09.02.2016 - 14.02.2016    6 Gün - 5 Gece    
Rio De Janerio / Brezilya
2.490 den başlayan fiyatlar
 • Favori Tur
 • Yüzme imkanı
 • 4* Otel
 • Eğlence Turu
 • Favori Şehir

RIO KARNAVALI 2016 “ŞAMPİYONLAR GEÇİDİ”

Brezilya da dansın sembolü haline gelen ve her yıl Rio De Janerio da gerçekleşen muhteşem Rio karnavalı tüm Brezilya’yı temsil etmektedir. “Şampiyonlar Geçidi” Karnavalın en iyilerinin ve kazanan okulların zafer kutlaması olarak bilinir. Bu özel gecede Samba okulları bir yılın sonunda kazandıkları zaferin coşkusunu ve onurunu yaşarlar. Bu özel gece tüm diğer gecelerden daha özel ve farklıdır. Şampiyonlar arasında 1.gelen okulun bir saatten fazla sürecek olan geçiş anı görülmeye değerdir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Alitalia | AF | TAP vb. Hava yolları ile gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • Windsor plaza 4 * vb. otelde oda kahvaltı konaklama (Otel ünlü Copacabana plajındadır)
 • Rio de Janerio Şehir turu
 • Tüm transferler yerel asistan eşliğinde
 • Karnaval Bileti – Şampiyonlar Geçidi ( Tribün 9.sektör)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • 15 TL yurt dışı çıkış harç pulu bedeli
 • Corcovado ve Maracanã Stadyumu Turu 125.€
 • Seyahat Sağlık Sigortası (15 €)
 • Sugar Loaf ve Plajlar turu 125.€
 • Otel konaklama vergisi (gecelik kişi başı 2€ ile 4 € olup otele direk ödenir)
RİO
Brezilya'nın en büyük ikinci şehri olan Rio de Janeiro, sadece karnavalı ile değil plajları ve manzarası ile de insanı etkisi altına alan bir şehirdir. Şubat ayında düzenlenen karnavalda 10 gün boyunca sınırsız eğlence sizi beklemektedir. Karnaval boyunca şehrin farklı noktalarında samba showları yapılır. Karnaval harici yılın her anı turistik akınına uğrayan şehirde hem eğlenecek hem de Görülmesi gerekenler
Sugar Loaf Tepesi
Kurtarıcı İsa Heykeli 
Corcovado Tepesi
Helikopter turu
Copacabana Plajı
Maracana Stadı

Tadılması gerekenler
Caipirinha
Empanada Böreği
Brezilya Kahvesi

Gezimiz, minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir.

Redarena Tur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü?ne tabidir. Özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Redarena Tur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. 

Panoramik şehir gezileri, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli gezilerdir. Şehir gezileri ve ekstra geziler, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Bu durumda Redarena Tur, olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür. Ekstra geziler minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.

Programda belirtilen ekstra geziler servis aldığımız yerel acente tarafından düzenlenmekte olup tur fiyatına dahil değildir. Belirtilen ekstra gezi fiyatları, tavsiye niteliğindedir.

Düzenlenen bu geziler, bir grup gezisi olduğundan, yol güzergâhı üzerinde yapılan turlarda, ziyaretin gruba ekonomi ve süre faydası sağlayan bu ekstra turlara katılmak istemeyen misafirlerimiz, yakın bir tesiste ekstra gezi bitene kadar grubu beklemeyi kabul eder. Gezi bitiminde otobüsümüz bu misafirlerimizi alacak ve gezimiz devam edecektir. 

Tur dâhilinde sunulan Etkinlik programında(Konser, Festival, Spor turları) oluşabilecek tarih değişikliği ve/veya iptalinden acentamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Böyle bir durumda Tur programımızın Turistik servisleri verilecek olup, iptal durumunda Paket sözleşmedeki şartlar geçerlidir.

Tur programında fiyata dahil olan etkinlik bileti 3.katagori(en düşük katagori) olarak planlanmış olup , programına göre değişkenlik gösterebilir.

Rehber

Havalimanın ?da Redarena Tur başvuru masası ve alan kalkış ekibi bulunuyor. Rehberiniz sizleri başvuru masasında karşılıyor ve gezi sonuna kadar eşlik ediyor. Kişi sayısının az olduğu durumlarda yerel Rehber gidilen ülkenin Havalimanından karşılamaktadır.

Vize 

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden veya web sitemizden temin edebileceğiniz ?Vize İçin Gerekli Evraklar? listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Redarena Tur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.