İSPANYA SUPER KUPA BİLETLERİİspanya Süper Kupa Biletleri

1982 senesinden bu yana oynanan ve her yıl La Liga şampiyonu ile Copa del Rey şampiyonunun mücadelesine sahne olan İspanya Süper Kupası, bu sezonda da İspanyol devlerinin eşsiz mücadelesine tanık olacak.

Yıllardır İspanyol futbolunun en iyi temsilcilerini bir araya getiren bu organizasyonda, İspanya Kral Kupası’nın ve Primer Division adıyla da bilinen La Liga’nın şampiyonları tek bir platformda buluşuyor. İspanya futbolunun en üst düzey ligi olarak bilinen La Liga’nın bugüne dek 33 kez şampiyonu olabilen kulübü Real Madrid ile 24 şampiyonlukla ligin ikincisi olarak dikkat çeken FC Barcelona; İspanya Süper Kupası 2017 sezonu için tekrar karşı karşıya geliyor. El Clasico karşılaşmaları ile futbol dünyasını yerinden oynatan iki ezeli rakibi bir araya getiren Super Cup sayesinde fanatikler yine ve yeniden soluk kesen bir mücadeleye tanık olacak.

Bugüne dek 21 kez İspanya Süper Kupa finalisti olan ve 12 maçını şampiyon kulüp olarak bitiren Katalan ekip Barcelona; İspanya Süper Kupası 2016 şampiyonu olmasının yanı sıra, üç kez art arda bu kupayı almasıyla organizasyonun en başarılı ismi olarak öne çıkıyor. Diğer yandan La Liga’yı adeta domine etmesinin yanında, 14 kez İspanya Süper Kupası finalisti olan ve 9 maçını şampiyonluk ile sonlandıran Real Madrid de, ligin ikinci sırasındaki yerini koruyor.

Yalnızca İspanya’nın değil, neredeyse dünyanın en başarılı iki kulübü olarak nitelendirilen ve azimli futbolcuları sayesinde seyircilere dolu dolu bir 90 dakika bahşeden Real Madrid ve Barcelona ikilisi, Süper Kupa unvanını kazanmak için tekrar bir araya gelecek. Her sene Ağustos ayının sonlarına doğru iki kazanan arasında gerçekleşen İspanya Süper Kupa 2017 finali ise 12 Ağustos ile 15 Ağustos tarihlerinde oynanacak. İki maç üzerinden birbirlerini ağırlayacak olan ezeli rakiplerin kalpleri durduran karşılaşmasına birebir tanık olmaya ne dersiniz?

İki karşılaşma ile gerçekleşecek olan İspanya Süper Kupa finali sezonun kupa sahibini belirleyecek. İlk olarak Barça, 12 ya da 13 Ağustos tarihinde rakibini Nou Camp’ta ağırlarken, Real Madrid de Barcelona’ya 15 ya da 16 Ağustos’ta Santiago Benabeu’da ev sahipliği yapacak. Dilerseniz Red Arena Tur’un kredi kartına 5 taksit ve kapıya teslim avantajlarından faydalanarak İspanya Süper Kupa biletleri sahibi olabilir ve dilediğiniz karşılaşma için koltuğunuzu belirleyebilirsiniz!


Rezervasyon için

+90 216 368 8483

Yurt dışı turlar ve
maç biletleri 5 taksit

1