ETKİNLİK BİLET SATIŞ SÖZLEŞMESİ

1. Satın alacağınız biletler oturma planına göre kategorilere ayrılmıştır. Seçmiş olduğunuz kategoriden satın alacağınız bilet veya biletler kategori içerisindeki bloklardan birinde sizin için sağlanacaktır. 

2. Satın alacağınız biletler iki koltuk yanyana olacak şekilde garanti edilmektedir. Üç veya daha fazla bilet aldığınız takdirde, yanyana oturmak isterseniz bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.  

3. Satın aldığınız biletlerin teslimatı, etkinlik saatinden en geç 24 saat öncesinde, etkinliğin yapılacağı şehirdeki konaklama adresinize ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. 

4. Biletlerinizin teslim edileceği otel bilgileri, bileti teslim alacak olan kişinin ismi ve soyadı tarafımıza en geç etkinlik tarihinden 7 gün önce iletilmelidir. Ek olarak bazı etkinliklerde pasaport kopyası, doğum tarihi, uyruğu ve benzeri bilgileri, tarafımıza iletmeniz rica edilebilir. Eksik ya da yanlış verilen bilgiler sebebiyle oluşabilecek olan sorunlardan tarafımız sorumlu tutulamamaktadır. Vereceğiniz adresin şehir merkezinden uzak olması halinde Red Arena Tur teslimat için ücret talep etme hakkına sahiptir.

5. Bazı etkinliklerde elektronik bilet ile giriş yapılabilmektedir. Bu durumlarda kayıtlı olan e-mail adresinize en kısa sürede e-biletiniz gönderilecektir. Bu biletlerin çıktısını alarak etkinliğe gitmeniz yeterli olacaktır. Bu konuda önceden sizi bilgilendiriyor olacağız. 

6. ?Sezonluk kartlar? ile de girişler gerçekleşebilmektedir. Bu durumda size teslim edilen ?sezonluk kartı? tarafınıza verilecek olan zarfın içine koyarak konakladığınız otel resepsiyonu na bırakmanızı rica ediyoruz. Kuryemiz karşılaşmadan sonra otel resepsiyonun dan zarfı teslim alacaktır. Teslim edilmeyen her bir kart için 250.? ceza uygulanmaktadır.

7. Ödemesini yapmış olduğunuz biletlerin, iade ve iptali mümkün değildir.

8. Etkinlik tarihleri, organizasyondan 1 hafta önce kesinleşebilmektedir. Etkinlik tarihlerinin takiplerini şirketimiz yapmamaktadır. Bu konuda sizden ricamız etkinlik tarihlerinin takibini etkinlikten 1 hafta önce mutlaka yapmanız olacaktır. Etkinlik tarihi değişiminden kaynaklanan iptal işlemleri kabul edilmemektedir. 

9. Etkinliğin ertelenmesi ya da iptali söz konusu olduğunda, etkinlik organizatörünün vereceği karar dikkate alınmaktadır. Eğer etkinliğin başka bir tarihe ertelenmesi durumu olursa, ilk belirlenen tarih için kesilmiş olan biletler, yeni tarih için de geçerli kabul edilirse, herhangi bir para iadesi söz konusu olmamaktadır. Eğer etkinliğin iptaline karar verilirse, biletin üzerinde yazan asıl fiyat kadar iade gerçekleştirilir.

10. Satın alacağınız biletler piyasa fiyatı üzerinden tarafınıza temin edilir. O yüzden biletlerin satış bedeli resmi olarak açıklanmış fiyatların üstünde ya da altında olabilir. Biletlerdeki fiyat değişiklikleri o etkinliğe olan arz ve talep ile doğru orantılıdır.