19 Mayıs turları

19 Mayıs Tarihine Özel Turlardan Dilediğinizi Seçin

Resmi tatiller, çocukluğumuzdan beri en sevdiğimiz günler desek doğru olur ve bugünün yetişkinleri olan bizleri hala mutlu edebiliyor. Hele hafta sonuna bağlanan günlere denk gelmesi, özellikle iş hayatının ağır yükünü bir nebze omuzlarından atmak isteyen bireyler için adeta servet niteliğinde; tatilleri sabırsızlıkla bekleyen çocuklar da haliyle bu fırsattan payını alıyor. Bu yıl, birçok kişi tarafından seyahat etmek için dört gözle beklenen resmi tatillerden biri de şüphesiz ki 19 Mayıs tatili!

Bizler de Red Arena Tur ekibi olarak, sizler için özel tasarladığımız kaliteli yurt dışı turları ile önemli anlarınıza değer katmayı planlıyor, özellikle tematik turlarımız ile size bambaşka bir tatil deneyimi sunuyoruz. Bu yıl Cuma gününe denk gelen 19 Mayıs tatilini güzel değerlendirmek ve her zamankinden farklı bir şekilde geçirmek niyetindeyseniz, farklı destinasyon seçeneklerinden oluşan 19 Mayıs turlarına mutlaka göz atın!

Venedik & Floransa Turu


İtalya’nın Keyifle Gezeceğiniz En Büyüleyici 5 Şehri yazımızdaki listeye adını yazdıran kentler, 19 Mayıs tarihine özel olarak tasarlanan bu turumuzda sizi bekliyor olacak. Hem Kuzey İtalya’nın kendine has dokusuyla öne çıkan bu destinasyonlarını bir bir görebilecek, hem de baharın en güzel günlerini İtalya’nın bakir topraklarında geçirme fırsatı bulacaksınız! Dört gün, üç gece sürecek bu eşsiz İtalya turu hakkında buradan çok daha detaylı bilgi alabilir, 19 Mayıs tatili için dümeninizi bizimle birlikte İtalya’nın kuzeyine çevirebilirsiniz!

Legoland Almanya Turu


Özellikle çocuklu aileler için, 19 Mayıs tatilinin değerlendirilebileceği en eğlenceli tatil rotası olan Legoland Almanya, Münih’e bir tren mesafesinde bulunan Günzburg kasabasında yer alıyor. Su parklarından hız trenlerine, sanatsal gösterilerden korsan gemilerine kadar, yalnızca miniklere değil; bütünüyle yetişkinlere de hitap eden Legoland eğlence merkezinde her şey legodan oluşuyor! Legoland’in konsept otelinde yer alan tematik odalarda üç gece konaklayabileceğiniz bu dört günlük tatil hakkında buradan daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bu yıl 19 Mayıs tatilini nerede geçirecek olursanız olun, biz, Red Arena Tur ekibi olarak her iki rotada da yanınızda olacak; tatilinizi en verimli şekilde geçirebilmenizi sağlayacağız. İki farklı tur seçeneğinden dilediğinizi seçerek yerinizi ayırtabilir ve bu yılın tüm yükünü bahar tatilinde atabilirsiniz!