Beyonce Londra konseri

Beyonce Formation Turnesi ile Hayranlarına Unutulmaz Anlar Yaşatacak

Beyonce: Sahne Şovlarının Yegane İsmi

Geçmişten bugüne gerek şarkıları, gerek filmleri ile aşkın, kadının ve müziğin kutsallığını vurgulayan Beyonce, bugüne dek gerçekliştirdiği turneler ve konserler ile milyonları tek bir çatı altında toplamayı başaran nadir sanatçılardan. 1997 yılında “Destiny’s Child” grubunun öne çıkan üyesi olarak müzik dünyasına adım atan R&B yıldızının, yola kendi başına devam etme süreci ise bugünki başarısını kanıtlar nitelikte. 2003 senesinde çıkardığı Dangerously in Love adlı ilk solo albümünün ardından Grammy Ödülleri’ne birçok kez aday gösterilen ve yaklaşık 20 Grammy Ödülü kazanan Beyonce, kariyerinde hızla tırmandığı basamakların yanı sıra, hayırseverliği, feministliği ve aile kavramına yaptığı değersel vurgular ile de öne çıkıyor.

Her birinde farklı derin anlamlar içeren şarkılarını, kendine has dans şovları ve unutulmaz gösteriler ile harmanlayarak hafızalarda yer eden Beyonce, son olarak Super Bowl 2016’da “Formation” isimli şarkısıyla gerçekleştirdiği muhteşem şov ile hem müzik, hem spor dünyasında ses getirdi. Adeta imzası niteliğinde olan dans figürleri ve daima gönderme içeren şovları ile 7’den 70’e herkesin kalbinde taht kurmayı başaran sanatçının canlı performansları ise dünyanın dört bir yanındaki insanları ortak paydada buluşturacak güce sahip. 

Queen B ile Londra’da Buluşun

2009 yılında MTV VMA’da sergilediği “Single Ladies” performansı, Billboard Awards’da sergilediği “Run The World” performansı ve I Am… Sasha Fierce turnesinde düzenlediği “Crazy in Love” performansı gibi büyüleyici bir iz bırakan daha birçok koreografisinin ardından Beyonce, bu defa yeni albümü “Formation” için sevenleri ile bir araya geliyor. Çıktığı sahnelerin her bir köşesinde kendi dokunuşunu bırakan sanatçının olağanüstü sesine ve canlı performansına bu kez birebir tanık olmaya ve Beyonce şarkılarına eşlik etmeye ne dersiniz? 

2 Temmuz tarihinde Londra’da yer alan Wembley Stadyumu’nu yerinden oynatacak R&B yıldızının muhteşem konserine tanıklık ederken, aynı zamanda Londra şehrinin sanatsal dokusu ile buluşabileceğiniz eğlence dolu bir yolculuk sizleri bekliyor. Hem gidiş dönüş uçak biletleri, hem konaklama, hem de konser bileti dahil Beyonce konseri Londra turu hakkında buraya tıklayarak daha fazla bilgi alabilir  ve “Ben de oradaydım” diyebilmek için Red Arena Tur güvencesi ile yerinizi ayırtabilirsiniz.