Burçlara göre tatil rehberi

Burcunuza Göre Bu Yaz Tatilinde Nereye Gitmelisiniz?

Yaz ayları yavaş yavaş yaklaşmış ve sıcaklar da yüzünü bizlere göstermişken, “yaz tatilinde nereye gitmeliyim” sorusu akılları kurcalamaya başladı bile. Dilerseniz burçlara göre yaz tatili rehberimizden tüyo alarak tatilinizi planlayabilir ve karakterinize en uygun yerde yaz tatilinin keyfini çıkarabilirsiniz! İşte burçlar ve ideal tatil rotaları...

Koç 

Maceracı Koç burçları, 2017 yazında bol bol yürüyüş yapacakları ve ruhlarının sakinlik, bedenlerinin adrenalin ile buluşacağı bir doğa tatili yapmayı tercih edebilirler. Üzüm bağlarıyla çevrili, adeta kalemle çizilmiş gibi bir doğa sunan Burgonya Bölgesi, Koç insanları için iyi bir seçenek olabilir.

Boğa

Keşfetmeyi sevse de rahatından ödün vermeyen Boğa burçları için, müzelerden sanat galerine gezebilecekleri ve günün yorgunluğunu şık bir otelde atabilecekleri hoş bir yaz tatili ilgi çekicidir. Milano, Viyana ya da Paris şehirleri, Boğa burçlarına kusursuz bir yaz tatilinin kapılarını aralayabilir.

İkizler

Bir tek yerde saplanıp kalmak yerine, her dakikasını dolu dolu ve başka yerlerde geçirmeyi tercih edecek olan İkizler burcu insanını, ancak birden fazla ruhu olan şehirler kaldırabilir. Şehir yaşamına plajlarıyla renk katan, farklı kasaba ve kentlere bir tren mesafesinde yer alan ve eğlence hayatıyla dikkat çeken Barcelona, İkizler insanları için en ideal rotalardan biri desek doğru olur.

Yengeç

Deniz manzarası olmayan bir evde yaşamını dahi sürdüremeyecek olan Yengeç burçları için yaz tatili demek, deniz ve gün batımı demektir! Hafif salaşlık, belki biraz Rum ezgileri ve şırıl şırıl dalga sesi ile  ruhu hayat bulan Yengeçler için, Yunanistan ya da Amalfi Kıyıları kusursuz bir yaz tatili rotası olabilir.

Aslan

Kalabalığın, coşkunun ve eğlencenin eksik olmadığı yerlerde kendini bulan Aslan insanları, ıssız duraklar yerine hayatın hızla akıp gittiği yerleri tercih etmelidir. Hem ilginç tarihi ve kültür-sanat başkenti olmasıyla keşfedilecek sınırsız bir deniz sunan, hem de eğlence hayatıyla insanı doyuma ulaştıran Berlin, Aslan burçları için en ideal tatil rotalarından yalnızca biri.

Başak

Entelektüel ve araştırmacı yapısıyla sakin bir tatili elinin tersiyle itecek olan Başak burçları için, yemyeşil bir doğanın yanı sıra, her kenti ve kasabasında Ortaçağ izleri taşıyan ve insanda daima merak duygusunu uyandıran Toskana Bölgesi mükemmel bir rota olabilir. 

Terazi

Dengeyi simgeleyen Terazi burçları, hem eğlenebilecekleri hem de sakin ve huzurlu bir vakit geçirebilecekleri tatilden yana dururlar. Kısacası Terazi insanları için her şeyden azar azar yapacakları; dozunda bir yaz tatili idealdir. Ancak nereye giderlerse gitsinler, yüzebilecekleri tertemiz bir deniz ararlar; dolayısıyla Capri Adası ve Amalfi Kıyıları’.na ev sahipliği yapan Güney İtalya sahilleri, Terazi burçları için oldukça uygundur.

Akrep

Yaz tatilini bile kendi kabuklarına çekilerek geçirmeyi tercih eden Akrep burçları, muhteşem bir tabiatı kucaklayan küçük yerleşim yerlerinde vakit geçirmekten keyif duyabilir. Akrep insanları daima tutkulu ve bağlı bir yapıdadır; dolayısıyla İspanya’da bulunan San Sebastian, hem capcanlı havası hem de huzur dolu yanıyla, kendi sesini dinlemek isteyen Akreplere ışık tutabilir.

Yay

Yenilikçi Yay burçları için tatil demek, keşif demektir. Yerinde duramayan Yay burcu insanları, aktivitelerden geri kalmayacakları tatil köylerini ya da doğanın nimetlerinden faydalanacakları Bilbao gibi rotaları tercih ederek, unutulmaz bir yaz tatili geçirebilirler.

Oğlak

Alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçmeyen Oğlak burçları, yeniliğe açık olsalar da konu yaz tatili olduğunda tam anlamıyla yazlıkçı kafasındadırlar. Deniz, kum ve denizle iç içe bir evde tüm yazını geçirebilecek olan Oğlak insanları, 2017 yazı için Bari ve Cenova gibi sahil kasabalarını tercih edebilirler.

Kova

Sosyal Kova burçlarının kalabalıklar içinde kendilerini özgür ve bağımsız hissetmeleri, iyi bir tatil için gerekli olan ilk şeydir. Her an farklı bir rotayı takip etmesi muhtemel olan Kova burçları için, kısa zamanda çok fazla yere tanık olabilecekleri yaz tatili turları kusursuz olabilir.

Balık

Burçların en romantiği olan Balık için, tabiat aşkını doyuracak bir yaz tatilinden daha güzel ne olabilir ki? Adaların üzerinde kurulu olan, sular şehri Venedik; yaratıcılığını doğadan aldığı ilhamla pekiştiren Balık burçlarının bu yaz tatilinde tercih edebilecekleri duraklar arasında.

İhtiyacınız olan tek şeyin kendinizi bulacağınız bir tatil olduğunu biliyor ve herkese hitap edebilen seyahat programları tasarlıyoruz. Dilerseniz bu yaz tatilinde yurt dışında nereye gidilir diye düşünmek yerine hemen şuraya tıklayarak sizler için hazırladığımız turlara göz atabilir ve size en çok hitap eden tur için bizlere ulaşarak yerinizi ayırtabilirsiniz!