Coldplay konser turu

Coldplay Konserine Uçmak İçin Geçerli 5 Neden

İki arkadaşın 1996 senesinde kurduğu bir üniversite müzik grubundan bugünün en iyi alternatif rock grubuna evrilen Coldplay, zamanla artan grup bireyleri ve enstrümanların ardından muhteşem işlere imza atmış ve günümüzde de atmaya devam ediyor. Tüm bu yolculuk boyunca geçtiği yollardan eli dolu dönen ve aldığı sayısız ödülün de hakkını fazlasıyla veren Britanyalı rock grubu, şimdilerde, 2015 çıkışlı albümü “A Head Full of Dreams”in turnesini gerçekleştiriyor. Ülke ülke, şehir şehir gezerek yurt dışı konser performanslarına yenilerini ekleyen Coldplay’in en iddialı konserleri ise Ağustos ayına kadar devam edecek! Bu muhteşem ambiyansı birebir yaşamanız için ise sayısız neden var, işte bunlardan yalnızca birkaçı!

1. Bütün konserlerinin inanılmaz bir atmosferde geçmesi

Milyonların tek bir çatı altında aynı amaç uğruna toplandığı Coldplay konserleri, daima rengarenk bir ambiyansa sahip ve çılgın bir atmosfere bürünüyor. Özellikle tüm katılımcıların Xylobands takarak muhteşem bir manzaraya imza attığı, Mylo Xyloto albümünü tanıttıkları 2012 turnesi, sahne olduğu akıl almaz ambiyanslarla hala akıllara geliyor. Kim bilir, belki bu sene konsere coşku katan detaylardan biri de siz olabilirsiniz!

2. Sahnenin efendisi Chris Martin’in sonsuz enerjisi

Evet evet, hani şu her konserde zıplayan Britanyalı yetenekten bahsediyoruz! Hem o birbirinden şaheser parçaları seslendiren, hem gerektiğinde gitarıyla solo atan, hem de piyanoyu adeta ağlatan Chris Martin, bu kadar yetenekli olması yetmezmiş gibi bir de konser boyunca bitmeyen enerjisi ile o kadar insanı adeta coşturuyor! 

3. İnsanın aklını başından alan görsel şovlar

Sahnenin koca ekranında yer alan görüntülerden tutun da, grupta yer alan isimlerin sunduğu sahne performanslarına ve hatta enstrüman çalışlarına kadar birçok detay konserlere ayrı bir hava katıyor. Görsel şovlar bile başlı başına bu konserlerde bulunmak için bir sebepken, tükenmeden Coldplay konser biletleri edinmeniz şart.

4. Avrupa’nın en güzel şehirlerinde gerçekleşmesi

Eğer bir türlü Coldplay konserine gidemediyseniz ya da takviminiz bir türlü uymadıysa sakın üzülmeyin! Çünkü Ağustos ayına kadar turneye aralıksız devam eden Coldplay’in daha birçok konseri sizleri bekliyor. Ayrıca bu efsanevi rock grubuna Milano’dan Viyana’ya Paris’ten Münih’e kadar birçok Avrupa şehri ev sahipliği yapıyor. Seçeneklerin böylesine bol olduğu bir takvimde, kendinize yer bulabileceğinize inanıyor ve kendinize bir an önce Coldplay biletleri almanızı tavsiye ediyoruz!

5. Bir tıkla dilediğiniz Coldplay konserine erişebilme imkanı

Yüzde yüz güvenli yurt dışı konser biletleri dahil konser turları düzenleyen Red Arena Tur, sizleri bir hamle ile dilediğiniz konsere götürerek tüm zahmetlerden kurtarıyor. Ulaşımdan konaklamaya,konser biletlerinden şehir turuna kadar birçok imkanı paket halinde sunan konser turları sayesinde, Coldplay’in tüm dünyayı yerinden oynatan yeni albüm turnesine, dilediğiniz şehirde birebir katılabilirsiniz! Tur detayları ve Coldplay bilet fiyatları hakkında buradan daha fazla bilgi alabilir ve yerinizi ayırtabilirsiniz.