El Clasico turu

El Clasico Maçı İçin Madrid’e Uçuyoruz! İşte Bize Katılmanız İçin 5 Etkileyici Neden

İspanya’nın iki güçlü takımı ve aynı zamanda ezeli rakipleri Real Madrid ve Barcelona, her daim soluk kesen karşılaşmalara imza atıyor. El Clasico derbisi başladığı an nefesler tutuluyor ve hem ekran başındaki, hem de stadyumdaki taraftarlar, ikilinin şiir gibi maçlarına tanık oluyor. La Liga’nın bu sezonunda ikinci karşılaşmalarına 23 Nisan’da çıkacak olan İspanyol ve Katalan ekip Madrid’de buluşmak üzere randevulaştı. İşte bu buluşmaya tanık olmanız için birbirinden etkileyici beş neden!

1. Dünyanın en çok takip edilen derbisini birebir seyretme olanağı

El Clasico olarak adlandırılan Real Madrid Barcelona maçları, Katalanlar ve İspanyollar arasındaki ezeli rekabeti simgelemekte ve günümüzde futbol dünyasının en sık takip ettiği kulüp futbol maçları arasında başı çekiyor. 1930’lu yıllardan beri bu güçlü rekabeti soluksuz sürdüren iki takım, halen nefes kesen karşılaşmalara imza atıyor. Futbol aşığı herkesin canlı seyretmek için kapıştığı El Clasico heyecanını siz Red Arena Tur ayrıcalığı ile birebir seyredebilirsiniz.

2. Madrid’i köşe bucak gezme fırsatı

Bu yıl La Liga kapsamında karşılaşan iki ezeli rakibin ikinci maçı, Real Madrid’in evi Santiago Bernabeu Stadyumu’nda gerçekleşecek; dolayısıyla İspanya’nın başkenti Madrid’de bol bol vakit geçirebilecek, El Clasico turu kapsamında dilediğiniz gibi gezebileceksiniz. Cibeles Meydanı’ndan Cervantes Anıtı’na, Apollo Çeşmesi’nden Retiro Parkı’na kadar birçok destinasyon Madrid geziniz sırasında sizi bekleyen duraklar arasında yer alıyor.

3. Tura dahil olan El Clasico biletleri

Real Madrid ve Barcelona taraftarları için bir güzel haber daha! Dört gün boyunca sürecek maç turumuza El Clasico biletleri de dahil ve böylece maç bileti arayışı son buluyor. Üçüncü kategori biletlerinin dahil olduğu turumuza katılmadan önce dilerseniz başka kategori seçeneklerine göz atabilir ve El Clasico bilet fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

4. Sezonun son El Clasico 2017 maçı olması

La Liga’nın yanı sıra İspanya Süper Kupası, İspanya Kral Kupası, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Süper Kupası gibi futbol organizasyonlarında da bir araya gelen Barcelona ve Real Madrid, bu sezon yalnızca bir kez birbiriyle mücadele etti ve ikili 23 Nisan tarihinde sezonunun son maçına çıkacak. La Liga 2017’nin son El Clasico’suna şahit olmak sizin için paha biçilemez bir deneyim olabilir.

5. Son bir oda ayrıcalığı

El Clasico maç turuna olan ilgi sayesinde odalarımız hızla tükenmekte ve kalan son oda ise sahiplerini bekliyor! Hemen şuraya tıklayarak tur hakkında çok daha detaylı bilgi alarak bizlere ulaşabilir ve siz de yürekli hoplatacak bu derbinin seyircisi olabilirsiniz.