Kurban bayramı turları

Kurban Bayramı İçin Yurt Dışı Tatil Önerileri

Birçok insan, geride bıraktığımız ramazan bayramının ardından 9 gün sürecek kurban bayramı için sabırsızlıkla bekliyor. Kimileri bu tatil fırsatını yurt içinde değerlendirmeyi düşünürken, kimileri de yurt dışı tatili yapmayı planlıyor. Eylül ayına denk gelen kurban bayramı için hala bir tatil planınız yoksa, sizin için seçtiğimiz yurt dışı tatil duraklarına göz atabilir ve sizin için tasarlanan kurban bayramı yurtdışı turlarına katılabilirsiniz!

1. Siena


İtalya'nın vadileri ile ünlü Toskana bölgesinde yer alan Siena, yöresel mutfağından Orta çağ mimarisine, müzelerinden eğlence duraklarına kadar insanda masal şehrindeymiş hissi yaratıyor. Kurban bayramı tatili için rotanızı bu şehre çevirerek turistik bir gezi yapabilir ve Toskana'nın muhteşem lezzetlerini tadabilirsiniz. 

2. Münih


Bir kültür ve sanat şehri olan Münih'e giderek Deutsches Müzesi'nden Rathaus Glockspiel'e, BMW Müzesi'nden Münih Ulusal Tiyatrosu'na kadar şehri keşfedebilirsiniz. Ayrıca Münih'e yaklaşık 1 saat uzaklıkta yer alan Günzburg'a giderek Legoland'in büyülü dünyasına katılabilir ve çocuklarınızla beraber eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz! 

3. San Sebastian


Bask Bölgesi'nin pitoresk şehirlerinden biri olan San Sebastian, Eylül ayında sıcakla buluşmak isteyenler için ideal bir alternatif sunuyor. Doğasıyla insanı büyüleyen bu şehirde hem sakin bir tatil yapabilir, hem kenti doyasıya gezebilir, hem de eğlence fırsatlarından faydalanabilirsiniz! Bask mutfağının nam salmış lezzetlerini de deneyebileceğiniz San Sebastian şehrine giderek, kurban bayramında tadım ve eğlence dolu bir tatil yapabilirsiniz.

4. Reims


Champagne Ardenne bölgesinde yer alan Reims, geniş bir kültürel mirasa ev sahipliği yapıyor. Kralların şehri olarak bilinen bu eşsiz kent, Antik Roma eserlerinden üzüm bağlarına, sanat müzelerinden festivallere kadar, dolu dolu geçecek bir kurban bayramı tatili için birçok farklı seçenek sunuyor. Bayram tatilinde Reims'e giderek tarihi bir keşif yapabilir ve lezzet şöleni yaşayabilirsiniz!

5. Berlin


Almanya'nın başkenti Berlin'de eğlenceli bir kurban bayramı tatili yapmaya ne dersiniz? Berlin Duvarı'na tanık olabileceğiniz, birçok müzeye ev sahipliği yapan Museumsinsel'i gezebileceğiniz ve aynı zamanda meşhur Berlin kapısından geçebileceğiniz kültürel bir yolculuk sizleri bekliyor! Eğlence yaşamıyla da öne çıkan bu hayat dolu şehirde ailenizle ve sevdiklerinizle beraber kurban bayramını kutlayabilirsiniz.

Bu bayram, ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte eğlence dolu bir tatil geçirmek için seyahat uzmanınız Red Arena Tur’un kurban bayramı turlarına katılmak sizin için unutulmaz bir deneyim olacak! Uçak biletleri dahil kurban bayramı turları hakkında buradan daha fazla bilgi alabilir ve şimdiden yerinizi ayırtabilirsiniz!