Avrupa turları

Muhteşem Bir Avrupa Güzergahı: İtalya, Fransa ve İsviçre

Tarihi miras, sofistike şehirler, kültürel hazineler, kaliteli yemekler ve hatta güzel sanatlarla dolu Avrupa, sahip olduğu manevi zenginlik ile her tarzdan gezginin rüyalarını süslüyor. 

Avrupa gezi rehberinde yer alan bu üç eşsiz ve dinamik ülke, Avrupa seyahati sırasında izleyebileceğiniz en iyi güzergahlardan birini temsil ediyor. Dilerseniz, bu ülkeleri bu kadar özel kılan şeyleri, klasik gezi rehberinden farklı bir gözle keşfedebilir ve gezi planlamamızı önerdiğimiz yol haritasına göre yapabilirsiniz.

İTALYA

Ancak birkaç ülke İtalya'nın sahip olduğu kültürel zenginlik ile rekabet edebilir. Tarihi kentleri, ikonik anıtlar ve başyapıtlarla dolu olan bu ülkenin yemekleri dahi dünya genelinde taklit ediliyor. İtalya turu sırasında gözlerinizi alamayacağınız karla kaplı dağ manzaraları, kumun denizle birleştiği kıyı şeritleri, göller ve uzak vadiler görkemli bir oya işini andırıyor. Ve keşfetmek için heyecan verici birçok rota sunan İtalya’da Roma, Floransa, Venedik, San Gimignano, Napoli, Pompei,  Siena ve Pienza gibi UNESCO Dünya Miras harikaları arasında yer alan tarihi şehirler boyunca yolculuk yapabilirsiniz.

FRANSA

İkonik anıtlar, harika yiyecekler ve birinci sınıf şaraplar karşısında, kusursuz bir şekilde tasarlanmış Fransa turlarına katılmanız için birçok neden var. İster Fransız Rivierası koridorlarında gezinmeyi ya da karlı dağlarda kaybolmayı planlıyor olun, ister Champagne'nin kutsal üzüm bağlarını keşfetmek üzere yola çıkın; Fransa, sizi kalbine ve ruhuna derinden sokacak unutulmaz güzergahlarla dolu bir ülke. Ailece seyahat edenler, tarih meraklıları, gurmeler ya da maceraperest gezginler; burada herkesin ruhunu doyuracak birçok nokta bulunuyor. 

İSVİÇRE


Doğal güzelliği ve baş döndürücü etkisi ile nefes kesici bir yer olan İsviçre, sergilediği eşsiz kültürel karışım ile Avrupa'nın merkezinde yatıyor. Şimdiye kadar beğeni toplayan Alpler, bozulmamış göller, yemyeşil çayırlar ve çikolata kutusuna benzeyen küçük dağ evleri;  göz kamaştırıcı açık hava manzarası, yerel gelenekler, kozmopolit şehirler ve pürüzsüz altyapı ile birleşiyor.

Ruhun derinliklerine dalmak için kolaylık sağlayan İsviçre’de mesafeler yönetilebilir ve çeşitlilik kolayca erişilebilirdir. Örneğin İsviçre gezisi esnasında sabahları piknik için bir çiftçinin pazarını inceleyebilir, daha sonra öğle vakti bir dağlık tepede onlarla birlikte yerel bir şölende yer alabilirsiniz. Bu rahatlatıcı ülkenin akşam karanlığında, gökyüzündeki yıldızlara bakmayı denemek veya İsviçre şehirlerinden birinin kültürel sunumlarını deneyimlemek sizin için unutulmaz bir anı olabilir. Kısacası, zikzak şeklindeki görkemli tepelerde, muhteşem panoramalara karşı İsviçre’nin yerel çekiciliğinin keyfini çıkarmaya bakın!

Bu kusursuz güzergahı takip etmenin en kolay yollarından biri de, gezgin ruhlular için tasarladığımız Avrupa turuna katılmak! İtalya, İsviçre ve Fransa boyunca sizleri karşılayacak eşsiz şehirler ve deneyimler, tur tarihleri ve program akışı hakkında detaylı bilgiye şuradan ulaşabilir ve bizi arayarak yerinizi en kısa sürede ayırtabilirsiniz.