Rihanna konseri

Rihanna Anti World Tour Turnesi ile Londra’da Hayranlarıyla Buluşuyor

Rihanna Londra Konserindeki Yerinizi Belirleyin

Müzik okulunda kurduğu 3 kişilik bir müzik grubunun parlayan yıldızı olarak dikkat çeken ve böylece R&B ve Pop dünyasına ani bir giriş yapan Rihanna, genç yaşta başladığı müzik hayatına birçok başarı sığdırdı. Şarkıcılığın yanı sıra,  söz yazarlığı, aktrislik ve moda tasarımcılığı da yapan genç yıldız, Pon de Replay, Good Girl Gone Bad, Don’t Stop The Music, Disturbia, Rude Boy ve Umbrella gibi ses getiren şarkıları sayesinde Billboard Müzik Ödülleri’nden Grammy Ödülleri’ne kadar birçok alanda ödül sahibi oldu.

Eminem, Mikky Ekko, Maroon 5, Jay-Z, Kanye West, Drake, Britney Spears ve Coldplay gibi isimlerle yaptığı başarılı düetler sayesinde müzik kariyerini günbegün geliştiren sanatçı, The Monster Tour, Live in Concert Tour, Good Girl Gone Bad Tour, Diamonds World Tour ve Last Girl on Earth gibi turneleri ile hayranlarına defalarca unutulmaz anlar yaşattı. Konserlerinde sergilediği canlı performansları ile de dünya çapında ses getirmeyi başaran genç yıldız, bu yıl Şubat ayında başlayan Anti World Tour kapsamında hala hayranları ile buluşmaya devam ediyor. Ağustos ayında sona erecek turnenin Avrupa ayağında ise The Weeknd ve Big Sean, Rihanna’nın muhteşem şarkılarına ve performansına eşlik edecek isimlerden.

Dünyaca ünlü sanatçıların performans sergilediği Wembley Stadyumu, büyüleyici ambiyansı ile 24 Haziran tarihinde Rihanna’ya ve tüm Rihanna hayranlarına ev sahipliği yapacak. Londra şehrinin ışıkları altında Rihanna şarkılarına eşlik ederken, muhteşem sahne performanslarına tanık olmak ise sizin için unutulmaz bir deneyim olacak! Hem Londra sokaklarını gezebileceğiniz, hem R&B ve Pop müziğinin yıldızı Rihanna’nın konserinde yer alabileceğiniz, hem de 3 gün boyunca sürecek muhteşem bir yaz tatili yapabileceğiniz Rihanna Londra konser turu hakkında buraya tıklayarak daha fazla bilgi alabilir ve Red Arena Tur ayrıcalığı ile yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz!