Super Bowl turu

Super Bowl'u Birebir İzlemeniz İçin Geçerli 5 Etkileyici Neden

Dünyanın en çok izlenen spor organizasyonlarından biri olan NFL'in şampiyona oyunu Super Bowl, her yıl yalnızca Amerika'yı değil, tüm dünyayı bir araya getiriyor. Sporun ötesinde bir değere sahip olan bu final oyunu 50 yılı geride bıraktı; bu sezon 51. si gerçekleşecek Super Bowl LI için Houston ev sahipliği yapacak. Amerikan futbolunda 2017 yılının en iyi ismini belirleyecek olan Super Bowl'u yerinde ve birebir seyretmek içinse birçok sebep var! 


1. Dillere Destan Super Bowl AmbiyansıSuper Bowl'un dünyayı etkileyen ambiyansı, bu etkinliğe katılmanız için başlı başına bir sebep; bir Amerikan futbolu takipçisi olsanız da, olmasanız da mutlaka Super Bowl deneyimi edinmeniz gerekiyor! Festival havasında yaşanan bu organizasyonda spordan müziğe, yarışmalardan eğlenceye kadar birçok alternatif sizleri bekliyor.


2. Tüyleri Diken Diken Eden Halftime ShowlarSuper Bowl yalnızca Amerikan futbolundan ibaret değil; nefes kesen bir karşılaşmanın devre arasında yapılan şovlar final mücadelesini çok daha renkli hale getiriyor. 1967 yılından bu yana Michael Jackson, Madonna, Whitney Houston, The Rolling Stones, Boyz II Men, Stevie Wonder ve Beyonce gibi efsanevi sanatçıların devre arası performansları ile ünlenen Super Bowl, bu sezon da sıra dışı tarzı ve ilginç konseptleri ile dikkat çeken Lady Gaga'nın performansına sahne olacak.


3. NFL Fan Experience AyrıcalığıAmerika'da bayram havasında süren Super Bowl haftası boyunca Amerika Futbol Ligi tarafından fanatikler için NFL Fan Experience adı verilen etkinlikler yapılıyor. Bu etkinlikler sayesinde yediden yetmişe herkes, yeteneklerini ölçerken aynı zamanda doyasıya eğlenebileceği oyunlar ve yarışmalara katılabiliyor. 


4. Spor ve Müziğin Muhteşem UyumuHem göze, hem de kulağa hitap eden bu etkinlik sayesinde katılımcılar eşsiz bir müsabakanın yanı sıra, dünyaca ünlü sanatçıların canlı performanslarına da tanık oluyor. Yani Super Bowl aslında birden fazla etkinliği ifade ediyor. Dünyanın en önemli spor organizasyonunu izlerken, müzik devlerinin yurt dışı konserine tanık olmayı kim istemez? Bu yıl Lady Gaga'nın yeşillendireceği bu organizasyona Super Bowl biletlerinizi alarak Teksas'a gidebilir, siz de bir taşla iki kuş vurabilirsiniz!


5. Super Bowl'un Parmağınızın Ucunda Olması
Bu yıl 51. gerçekleşecek olan Super Bowl için Texas'a gitmeniz için geçerli diğer bir sebep ise bu beklenen günün parmağınızın ucunda olması! Spor turlarının bir numaralı adresi Red Arena Tur, sizleri tek bir tıkla Houston'a uçuruyor. 6 gün 5 gece sürecek Super Bowl 2017 turuna katılarak bir spor deneyiminden çok daha fazlasını edinebilir, unutamayacağınız bir etkinlikte yer alabilirsiniz! Hem bu sezonun NFL Şampiyonu'na, hem de Lady Gaga'nın olağanüstü şovlarına tanık olacağınız Super Bowl turu sayesinde NFL Fan Experience'ta da doyasıya eğlenebilecek ve aynı zamanda Houston şehrini dilediğiniz gibi gezebileceksiniz! Bizimle Super Bowl 2017'nin ayrıcalıklarını yaşamak için buradan tur detayları hakkında bilgi alabilir ve yerinizi hemen ayırtabilirsiniz.