Yaz tatili turları

Tek İhtiyacı Tatil Olanların Anlayabileceği 5 Spesifik Durum

Havalar ısındıkça uzaklara gitme isteğiniz artıyor ama bir türlü zaman ayıramıyorsanız, üzülmeyin, biz ihtiyacınız olan tek şeyin tatil olduğunu biliyoruz! İşte karşınızda yalnızca tatil özlemi çekenlerin anlayabileceği 5 duygu!


1. Masaüstü arkaplanına bakarken hayallere dalarsınızYaz ayları yaklaştıkça tatile çıkma hayalleri de artar; kendinizi bilgisayarın arkaplanına koyduğunuz deniz, kum ve güneş manzaralı fotoğrafın içinde hayal edersiniz. Yalnız değilsiniz! Özellikle mesai saatlerinde vuku bulan bu durum, geç kalınmış bir tatilin habercisidir.


2. Yaz tatili fotoğraflarını paylaşanlar artık sizin için kara listede yer alan isimlerden ibarettirSiz mesaideyken timeline’ınıza düşen onlarca “hayat bize güzel” temalı fotoğraftan, yurt dışı seyahati sırasında attıkları snap’lere kadar sinirinizi bozan birçok paylaşım görürsünüz. Sanki bütün evren sizi çıldırtmak için birlik olmuş, tüm çevreniz aynı anda yaz tatiline çıkmıştır! Herkesin iş başında olacağı tarihlere izin kullanacağınız günü bekler durursunuz.


3. Gitmeyecek olsanız da uçuşları ve erken rezervasyon indirimlerini takip edersinizErken rezervasyon indirimlerinden kampanyalara, avantaj dolu yurt dışı turlarından günübirlik seyahatlere kadar insanı tatile çıkmaya teşvik edici tüm unsurlar bir bir önünüze düşer. Hatta öyle sinir bozucudur ki, artık uçuş sayfalarında dolanıp; hiç gitmeyeceğiniz yerler için uçuş tarihlerine bakmak gibi yeni bir hobi edinirsiniz.


4. Sanki iki gün uzaklaşsanız omuzlarınızdaki yük azalacakmış, tüm problemleriniz çözülecekmiş gibi hissedersinizEvet, vardır böyle bir şey. Dünyanın tüm derdi sizinmiş de, ufak bir “kaçamak” yapsanız her şey düzelecekmiş, on yıllık yükü atacakmışsınız gibi hissedersiniz. Farklı kültürleri keşfetmek, uçsuz bucaksız denizlere açılmak ya da güneye doğru yol almak istersiniz. Birazcık iyi olabilmek için itiyacınız olan tek şey denizin sesi, yosunun kokusu ve gün batımıdır bazen.


5. İzin günlerinize denk gelen bir tur gördüğünüzde sizden mutlusu olmazİster bir yerde çalışıyor olun, ister kendi işinizin başında durun; şöyle güzel bir tatil yapmak için fırsat kollar durursunuz. Tatile çıkmak da bir planlama gerektirdiği için, tüm detayların baştan tasarlandığı yaz tatili turları oldukça cazip gelir! Eğer siz de bu tatil fırsatlarını görünce mutlu olanlardansınız hemen şurada sizi bekleyen tematik turlara ve yurt dışı turlarına göz atabilir, size uygun tarihleri seçerek bu yaz için rotanızı belirleyebilirsiniz.