EUROLEAGUE FINAL FOUR

Side Upper Block 418 -438 - 424 ticket included, Accommodation 4
17.05.2018 - 21.05.2018    5 Day - 4 Night    
Belgrad / Serbia
from1.290
  • Basketbol
  • 4* Hotel
  • Entertainment Tour
  • Vizesiz Tur
  • THY
  • Maç Bileti DahilEuroleague Final Four 2018

Basketbol dalında Avrupa Şampiyonu’nu belirlemek için her yıl kulüpler arası düzenlenen Euroleague, geride bıraktığımız heyecan dolu bir sezonun ardından tekrar bomba gibi geliyor. Yine 16 takımın katılım göstereceği lig formatına göre oynanacak olan Euroleague’in Dörtlü Final ayağı ise, 2018 yılında Sırbistan’ın başkentinde gerçekleşecek. Avrupa’nın şampiyon kulubünün taçlandırılışına ilk kez ev sahipliği yapacak olan Belgrad, Euroleage Final Four izleyicilerini Kombank Arena’da ağırlayacak. Daha önce 2005 yılında EuroBasket’e ev sahipliği yapmış olan ve 18.400 kişilik kapasitesi bulunan Kombank’ta, Final Four 2018’e şahit olmak için yerini almaya hazır mısın?

Yıllar boyunca, sayısız Euroleague oyuncusu ve antrenörü yetiştiren Belgrad, uzun bir basketbol geleneğine sahip olmasıyla öne çıkıyor. Basketbol dünyasına yaptığı yatırımların adeta karşılığını alacak olan şehir, 2018 Euroleague final maçları için kapılarını aralamanın haklı gururunu yaşıyor. 18 - 20 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan Dörtlü Final heyecanı için dolu dolu bir program ise seni bekliyor! 17 Mayıs’ta başlayacak olan yolculuğumuz, yarı final maçlarının gerçekleşeceği 18 Mayıs tarihine kadar kusursuz bir şehir turunu kapsıyor. Kale Meydanı’ndan Damat Ali Paşa Türbesi’ne, Saborna Kilisesi’nden Cumhuriyet Meydanı’na, Askeri Müze’den Neboisa Kulesi’ne kadar Belgrad’ı özel kılan birçok durak, şehir turunda yer alıyor.

Belgrad şehir turu elbette bununla sınırlı değil; 18 Mayıs’ta Kombank Arena’da şahit olacağın Euroleague yarı final maçlarının ardından, bir sonraki gün dilersen Nikola Tesla Müzesi, Avala Kulesi, Tito’nun Mozolesi ve Zemun gibi önemli duraklara yapacağımız tura katılabilirsin! Şehrin köklü tarihini ve kültürünü büyük ölçüde yansıtan bu eşsiz yerleri gezdikten sonra, 20 Mayıs akşamı soluk kesen bir Final Four heyecanı daha seni bekliyor olacak. 2018 Avrupa Basketbol Şampiyonu’nun belli olacağı Kombank Arena’da, sezonun şampiyonunu birebir desteklemek de sana sıra dışı bir deneyim katacak!

17 – 21 Mayıs tarihleri boyunca yaşayacağın bu serüven sayesinde, hem dünyanın izlemesi en keyifli final müsabakasına tanık olabilir hem de köklü bir tarihe şahitlik edebilirsin. Bir maç turundan çok daha fazlası olan Euroleague Belgrad turu sayesinde takımını tribünlerden destekleyebilir, unutulmaz anılar biriktirebilirsin! Dört gün boyunca sürecek olan, maç bileti dahil Euroleague Final Four 2018 turu için yerini şimdiden ayırt, Red Arena Tur güvencesi ile Euroleague heyecanını ayrıcalıklı yaşa!


Not done yet made ​​any comment. Be the first to comment!