2018 Dünya Kupası Turları

Uluslararası seyahat deneyimi, Dünya Kupası gibi global bir etkinlik ile birleştiğinde ömür boyu unutulmayacak bir tecrübe kazandırıyor!

Maç turları ile spor tutkunlarını en ateşli müsabakaların ortasına götüren Red Arena Tur, unutulmaz bir seyahat ve spor deneyimi sağlamak için kişiselleştirilmiş turlar sunuyor. Bunlardan biri olan lüks Dünya Kupası 2018 turları, çeyrek finalden yarı finale ve Dünya Kupası finaline kadar, turnuvanın en önemli süreçlerine tanık olmanızı sağlıyor. Yıllara dayanan bir spor seyahati deneyimi ile desteklenen Red Arena Tur, bu heyecan dolu turların başından sonuna kadar, dolu dolu faydalanmanızı sağlamanın yanı sıra, muhteşem bir maç seremonisine sizi de ortak ediyor.

2018 Dünya Kupası Hakkında

2018'de, 32 milli takım, bir ay sürecek futbol festivali olan Dünya Kupası için Rusya'da biraraya gelecek. Milli kulüpler, Moskova'nın Luzhniki Stadyumu'ndaki finallerle birlikte, 11 ilde buluşacak. Açılış törenleri 13 Haziran'da başlarken, maçlar 15 Temmuz'a kadar devam edecek ve ardından 16 Temmuz'da kapanış törenleri yapılacak.

Dünya Kupası Turlarımıza Neler Dahil Edilir?

2018 Dünya Kupası tur paketlerimiz, yalnızca futbol tutkunları için değil, gezginler için de mükemmel bir deneyim sunmak kaydıyla tasarlanıyor. Şehrin en iyi otellerinde konaklama fırsatı dahil olmak üzere; Dünya Kupası çeyrek final, yarı final ve final maçlarını birebir seyretme, şehir ve kültür turlarına katılma, şehrin geleneksel tatları ile buluşma gibi sayısız avantaj Dünya Kupası turları kapsamında sizleri bekliyor. Şehrin tadını doyasıya çıkarırken, tüm dünyanın gözlerini üzerine çeken bu büyük futbol festivali için Dünya Kupası biletleri de turumuzun sunduğu avantajlar arasında bulunuyor.

Rusya İnanılmaz Bir Dünya Kupası Organizasyonuna Ev Sahipliği Yapacak

Modern Rusya; birinci sınıf restoranlara, harika otellere, heyecan verici müzelere, dünyadaki en iyi seyahat noktalarına rakip olan geçmişe ve mimariye ev sahipliği yapmasının yanı sıra, bu yıl Dünya Kupası'na da ev sahipliği yapacak. 2018 yazında gerçekleşecek olan nefes kesici düellolar için, tüm futbol tutkunlarını ve gezginlerini kapsamlı turlarımız ile Rusya'da ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Yılın en büyük ve en çok beklenen spor karşılaşmalarına tanıklık etmek için favori takımınızı takip edin ve Dünya Kupası 2018 turlarından dilediğinize yerinizi hemen ayırtın!