Euroleague Final Four

Yurtdışı basketbol maç turları RedArena Tur güvencesiyle ve uygun fiyat avantajlarıyla sizleri bekliyor.Euroleague Final Four 2018

Basketbol aşığı bir ülke olan Sırbistan'ın başkenti Belgrad, sekizinci kez Türk Hava Yolları sponsorluğunda gerçekleşecek olan Euroleague Final Four için adeta gün sayıyor! Avrupa erkek basketbolunun en üst düzey turnuvası olarak bilinen Euroleague için ev sahipliği yapacak olan Kombank Arena, 18 - 20 Mayıs tarihlerinde oynanacak Final Four 2018 için koltuk sahiplerini bekliyor. Eğer bu büyük heyecana hazırsan, Red Arena Tur'un basketbol fırsatlarından güvenle faydalanabilir, bir maç deneyiminden beklentini fazlasıyla alabilirsin.

16 takımın lig usülüne göre oynamaya devam edeceği Euroleague 2018, geride bıraktığımız soluk kesen bir sezonun ardından devreye giriyor. Fenerbahçe?nin Euroleague şampiyonu olduğu 2016 - 2017 sezonunun ardından merakla beklenen THY Avrupa Ligi 2018 sezonu, 12 Ekim tarihinde start verecek. 30 hafta boyunca sürecek ve 6 Nisan tarihinde sona erecek olan normal sezonun ardından, ilk 8'e girmeyi başaran şanslı kulüpler 17 Nisan'dan 1 Mayıs tarihine kadar birbirlerine meydan okuyacak. Play-off maçlarından gururla ayrılan 4 takım ise, 18 - 20 Mayıs tarihlerinde şampiyonluk mücadelesi vermek için Sırbistan'ın başkenti Belgrad'a uçacak.

EuroLeague 2018 Belgrad

Yıllar boyunca sayısız Euroleague oyuncusu ve antrenörü için adeta bir üreme alanı olan Belgrad, uzun bir basketbol geleneğine sahip ve bu sayede Sırbistan'ın modern dünya basketbolunda, ülke büyüklüğünün ötesinde bir etki bırakmış kuşakları bir araya getiren benzersiz bir yer haline geliyor. Belgrad'ın 2018 Final Four ev sahibi olarak isimlendirilmesi ise aslında İstanbul'un mevcut 2016-17 sezonunun doruk noktasına getirilmesi ile aynı rolü işaret ediyor. Belgrad'ın ilk kez ev sahipliği yapacağı Euroleague Final Four için kapılarını aralayacak olan Kombank Arena da, açıldığı 2004 yılından yalnızca bir sene sonra Avrupa Basketbol Şampiyonası'na ve diğer önemli basketbol karşılaşmalarına şahit olmasıyla biliniyor. Kombank'ın 18.400 basketbol hayranına yer verebilecek kapasitede olması ise, Euroleague Dörtlü Final için cazip bir mekan olmasını sağlıyor.

EuroLeague 2018 Takımları

İspanya'dan beş, Rusya'dan iki, Yunanistan'dan üç; Almanya, Sırbistan, İtalya, Litvanya ve İsrail'den birer takımın katılacağı Euroleague 2018 sezonunda, Türkiye'yi, Fenerbahçe Doğuş ve Anadolu Efes temsil edecek. Yaptığı ataklar ve verdiği mücadeleler ile özellikle organizasyonun son iki sezonuna damgasını vuran Fenerbahçe'nin, art arda şampiyonluk yaşama ihtimali de Euroleague 2018 Final Four heyecanını ikiye katlıyor. Yalnızca Avrupa'nın değil, tüm dünyanın yakından takip ettiği bu müthiş organizasyonun final ayağını, Kombank Arena'daki koltuğundan seyretmeye ve bu heyecanı içinde hissetmeye ne dersin?

Red Arena Tur; konforlu konaklama, ulaşım, panoramik şehir turu ve Euroleague biletleri dahil beş gün süreli maç turu ile seni ve basketbol seyir keyfini birlikte yaşamak istediğin arkadaşlarını unutulmaz bir deneyime davet ediyor! Sınırsız eğlenceyi tam anlamıyla yaşayacağın bu tur sayesinde, hem Euroleague'in en ateşli etabına şahit olacak hem de yeni yerler görmenin tadını çıkarabileceksin. Takımını var gücünle desteklemen için sana sınırsız bir avantaj sunan Euroleague Final Four turu için yerini en kısa sürede ayırt ve bu tutkunun bir parçası olmanın tadını çıkar!