Futbol

Yurtdışı futbol maç turları RedArena Tur güvencesiyle ve uygun fiyat avantajlarıyla sizleri bekliyor.Futbol Tutkunuzu Tribünlerde Yaşayın

Fanatiği olduğunuz takımları ve dünyaca ünlü futbolcuları birebir izlemeye hazır mısınız? İngiltere Premier , İtalya Serie A ve İspanya La Liga liginin tüm önemli maçlarının yanı sıra, Avrupa'nın her bir köşesinde yaşanan futbol heyecanına Red Arena Tur farkı ile erişmeniz mümkün! Barcelona ve Real Madrid'in heyecan dolu karşılaşmalarının soluksuz izlendiği El Clasico keyfini Messi, Luis Suarez, Neymar ve yeni transfer olan Arda Turan gibi futbol yıldızlarını izleme heyecanını El Clasico maç turumuzda yaşayabilirsiniz. UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarını ve dört yılda bir düzenlenen Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanını Red Arena Tur güvencesi ile yaşarken, Avrupa'nın gözde şehirlerinin atmosferini soluma fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Dünya devlerinin top koşturduğu El Clasico maçlarına tanıklık ettikten sonra, karşılaşmanın yapıldığı şehrin sönmeyen ışıkları altında kutlamalarınızı sürdürebilir ve görülmeye değer yerleri gezerek şehir turunuzu tamamlayabilirsiniz. UEFA maçlarının ve Avrupa Şampiyonası'nın gerçekleştiği organizasyonlara yerinizi ayırtarak en prestijli stadyumlarda futbol heyecanına ortak olurken, birkaç günlük hazırlanan tur paketleri ile yurtdışı deneyimleri kazanabilirsiniz.

Red Arena Tur olarak yaptığımız Avrupa futbol turları ile kaliteli bir tatil ve eğlence dolu bir seyir keyfi yaşarken, sunduğumuz hizmetler sayesinde tüm destinasyonlarda şehrin görülmeye değer noktalarına adım atabilirsiniz. Hem yurtdışı tatili yapmak, hem de futbolseverler ile aynı platformu paylaşmak için, yerinizi şimdiden ayırtın!